Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Redukcja tkanki tłuszczowej - przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Redukcja tkanki tłuszczowej - przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej - przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Nasz wykwalifikowany personel przekaże Państwu niezbędne informacje dotyczące zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia TriLipo® MAXIMUS™. Zapraszamy również do naszego salonu na bezpłatną konsultację z kosmetologiem.

UWAGA! Zależnie od osądu kosmetologa, zaleca się nie wykonywanie zabiegów jeżeli występuje jakikolwiek problem, który może szkodzić bezpieczeństwu pacjenta. ZABIEG WYKONYWAĆ MOŻE JEDYNIE CERTYFIKOWANA OSOBA

Przeciwwskazania do zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Przygotowanie do zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się podczas rzeczowej konsultacji z kosmetologiem przed przystąpieniem do wykonania zabiegu. Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Wspomoże to metabolizm tłuszczu.

Wskazania do zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów